Sankt-Peterburgo ”BILLY’S BAND”

SPALIO 20 d. 19 val.

TAVO KONCERTAI PRISTATO:

Piterio grupė „BILLY’S BAND“ Vilniuje atliks
intriguojančias naujas dainas ir auksinius hitus!
Gilių asmeninių apmastymų ir aukštųjų samprotavimų Meistrai pas mus atvyks nuo rūkuose paskendusių Nevos krantų, kad papasakotų visą gyvenimo tiesą ir netiesą apie sudėtingus žmonių tarpusavio santykius. Spalio 20-ąją 19 val. Vilniuje, jaukioje 170-ties vietų kamerinėje salėje pačioje Senamiesčio širdyje White Piano Hall (Kėdainių g. 8) koncertuos daugumos mylima grupė iš Sankt-Peterburgo „BILLY’S BAND“!Iš tiesų kultinės grupės „BILLY’S BAND“ kompozicijos – geriausia muzika išskirtiniams gyvenimo atvejams! Kiekviena daina ar baladė – širdį veriantys gyvenimo pastebėjimai,  ironiški ir tuo pačiu metu lyriniai, papasakoti „iki kaulo smegenų savu vaikinu“, kupini nepaaiškinamos nostalgijos, gyvenančios paprastųjų ir amžinųjų romantikų širdyse.

Sunku įsivaizduoti labiau „Piterio“ muziką, nei romantinis „alko džiazas“ – būtent taip savo kūrybą vadina Billy Novikovovadovaujamo kolektyvo nariai. Jo lengvai atpažįstamas, „firminiai prikimęs“ balsas pažįstamas visiems, kam nesvetima nesibaigianti romantika, visiems, kas žiūri į apsiniaukusį dangų virš Nevos ir svajoja kažką įstabaus.

Grupės istorija prasidėjo nuo juoko. Ir iki šiol jų kūryba pripildyta saviironijos bei užkimusių sąmojų, nepaisant to, kad muzikantų statusas seniai nebekelia šypsenų.

Laikai, kai Billy Noviką vadino Piterio Tomu Waitsu baigėsi tuo metu, kai „BILLY’S BAND“ tapo  „sprogstančiu“ Rusijos scenos fenomenu ir „alko džiazo“ pradininku. Provokuojančiai žaismingai besišypsantis Billy, slėpdamasis už kontraboso, kiekvieną koncertą paverčia egzistenciniu „performansu“, stilingas dainas praturtindamas filosofiniais monologais. Bet nėra tokio instrumento, už kuriuo būtų įmanoma paslėpti BILLY’S BAND lyderio charizmą – jo skausmingai liūdni bliuzo motyvai ar pašėlę gatvės valsai sujaudina „iki širdies gelmių“. Billy Noviko ir jo BAND‘o teatrališkume yra daugiau gyvybės, nei bet kokiame teatre – ką jie beatliktų, jų sąžiningumas nelieka nepastebėtas.

Senuko Waitso, kurį grupė gana gretai praaugo, atspindys pasiliko kabėti jų grimo kambaryje, spintoje, tuo pačiu suteikdamas galimybę veiksmui scenoje peraugti į tikrąjį teatrinį vaidinimą. Kartais — į „balaganą“, į komediją ir žiaurų farsą, o kartais — į dramą, neišpasakytai šviesią, su trapia viltimi ir „akies kraštelio šypsniu“. Žaidimas visada tęsiasi, bet jau kitame lygmenyje.

Šiandien BILLY’S BAND — vienintelė, tiek savo šalyje, tiek už jos ribų analogų neturinti grupė. Ir tai ne tik dėl spalvingos išvaizdos ar nepakartojamumo, o tuo pačiu dėl pasirinktų vaidmenų – tokių ciniškai jautrių provincialų, uosto romantikų ir liūdnų nevykėlių, triukšmingų intelektualų ir išprususių „stipriųjų gėrimų mylėtojų“. Pakartoti visą tai gal ir įmanoma, bet sukurti koncerto metu paradokso atmosferą — juoką per ašaras, šventę be priežasties, vienatvę minioje, laidotuves su happy end‘u — pavyksta tik jiems. Eilinį kartą tuo įsitikinti galima būti tik atvykus į koncertą.

 

Bilietai į vienintelį „BILLY’S BAND“ koncertą Vilniuje spalio 20-ąją 19 val.
White Piano Hall (Kėdainių g. 8) scenoje parduodami visose Bilietai.lt kasose!
Visa informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymai telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403
BILIETAI INTERNETU: